Vydejte se směrem

k získání rovnováhy

Naše poradenství a masáže jsou komplementární službou, jejíž cílem je podpora zdravého životního stylu

v souladu s tradiční čínskou medicínou. Nejdná se o zdravotní službu dle Zákona č. 372/2011 Sb.

Tradiční čínská medicína

– diagnostika a poradenství

Věnujeme se terapiím v souladu s principy tradiční čínské medicíny (TČM). Jedná se o moderní, stále se vyvíjející systém, který se opírá o 5 tisíc let zkušeností. Tradiční čínská medicína je v součanosti již silně etablována v západním světě. Její starověká moudrost byla adaptována pro naše moderní potřeby.

Masáže tuina
– čínská manuální terapie

Tuina je manuální metoda, používaná v čínské medicíně. Pracuje se svaly, šlachami, se systémem akupunkturních drah a bodů, fasciemi a měkkými tkáněmi. Působí také na klouby, páteř, hluboké svalstvo a dokáže podpořit i funkce vnitřních orgánů.

Čínská masáž břicha a zad zangfu tuina

Zangfu tuina je starověká masáž, která se se soustředí na oblast břicha a zad. Jejím cílem je harmonizace funkce vnitřních orgánů a stimulace činnosti endokrinního systému. V těchto masážích se používají specifické techniky, které mají velmi silný, harmonizační účinek, který klient pocítí okamžitě po provedení masáže.

Fytoterapie – tradiční čínské byliné směsi a léčivé houby

Bylinné recepty sestávají často z mnoha bylin. Díky synergii účinku působí směs cíleně, vyrovnaně a intezivně. Bylinné směsi a léčivé houby nasazujeme vždy po pečlivé diagnostice. V bylinné terapii následujeme odkaz prof. Leung Kok Yuena.

Masáže a omlazovací techniky

Naši maséři se věnují těmto masážím:

čínské masáže tuina

čínská masáž břicha a zad zangfu tuina

čínská masáž guasha

masáž čínskými baňkami

omlazování obličeje a redukce vrásek

aromaterapeutické masáže

kolibové balanční techniky

Dietetika dle TČM

Věnujeme se výživě, stravovacím návykům a pečlivé analýze jídelníčku v souladu s principy tradiční čínské medicíny, s ohledem na individuální konstituci klienta, s jeho akuálními potřebami a s ohledem na roční období.

Máte dotazy?

+420 774 079 669

Otevřeno Po – Pá

08:00 – 19:00 (dle objednání)

Potřebujete pomoc?

info@lotusclinic.cz