Naše vášeň je

klíčem k Vašemu uzdravení

Tradiční čínská medicína

Čerpáme z praxe a znalostí čínské medicíny tak, jak je v moderní době vyučována na univerzitách nejen v Číně, ale i v západním světě, kde se čínská medicína silně etablovala a je neustále rozvíjena.

Tuina – čínská manuální terapie

Tuina je manuální metoda, používaná v čínské medicíně. Pracuje se svaly, šlachami, se systémem akupunkturních drah a bodů, fasciemi a měkkými tkáněmi. Působí také na klouby, páteř, hluboké svalstvo a dokáže podpořit i funkce vnitřních orgánů.

Čínská masáž vnitřních orgánů

Zangfu Tuina je starověká masáž, která se se soustředí na oblast břicha a zad. Jejím cílem je harmonizace funkce vnitřních orgánů a stimulace činnosti endokrinního systému. V těchto masážích se používají specifické techniky, které mají velmi silný, harmonizační účinek, který klient pocítí okamžitě po provedení masáže.

Byliné směsi a léčivé houby

Bylinné recepty sestávají často z mnoha bylin. Díky synergii účinku působí směs cíleně, vyrovnaně a intezivně. Bylinné směsi a léčivé houby nasazujeme vždy po pečlivé diagnostice. V bylinné terapii následujeme odkaz prof. Leung Kok Yuena.

Masáže a omlazovací techniky

Masáž Guasha, masáž baňkami, reflexní masáž, sportovní a rekondiční masáže. Dále se věnujeme omlazování obličeje (zmírňování váčků, vrásek a oživení obličejového svalstva).

Dietetika dle TČM

Věnujeme se stravě a doporučování jídelníčku v souladu s principy klasické čínské medicíny, s individuální konstitucí klienta, s jeho akuálními potřebami a s ročním obdobím.

Máte dotazy?

+420 774 079 669

Otevřeno Po – Pá

08:00 – 19:00 (dle objednání)

Potřebujete pomoc?

info@lotusclinic.cz